Sanal Genclik
- Sitemizdeki İçeriklerden Yararlanabilmek İçin Kayıt Olunuz
- Eğer Kayıtlı İseniz Lütfen Giriş Yapınız
Sanal Genclik
- Sitemizdeki İçeriklerden Yararlanabilmek İçin Kayıt Olunuz
- Eğer Kayıtlı İseniz Lütfen Giriş Yapınız
Sanal Genclik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Genclik

Genclerin Yeni Sanal Mekanı

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGoalunited with Sanal Genclik

Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu

YazarMesaj
HacKHaN
Admin
Admin
HacKHaN

Rep Puanı : 711

Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu Empty
MesajKonu: Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu   Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:14 pm

Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu Meh2
İzmir’de ailesiyle birlikte tatilini geçiren Utah Jazz’in yıldız pivotu Mehmet Okur, Orlando Magic formasıyla NBA final serisinde Los Angeles Lakers’a karşı müthiş performans gösteren Hidayet’in, takımı için çok özel bir oyuncu olduğunu söyledi.

Pınar Karşıyaka’nın maçlarını oynadığı Karşıyaka Arena’da Hırvat kondisyoner Goran Zufar’la birlikte antrenman yapan Okur, Hido’yla sık sık konuştuğunu belirterek, “Final serisi oynayacağı için çok heyecanlıydı. Bu heyecanını sahaya olumlu yansıtıyor. Üstün performansının alkışlanması da onu çok mutlu ediyor. Şampiyonluğun hayalini kuruyor, umarım bu rüyası gerçek olur” dedi.

LAKERS BİR ADIM ÖNDE

Detroit Pistons’la 2003-2004 sezonunda bir şampiyonluk yaşayarak “NBA’de şampiyon olan ilk Türk” olarak tarihe geçen Okur, “Orlando-Lakers serisiyle ilgili tahmin yapamam. Ancak Lakers’ın bir adım önde olduğunu söylemek gerekir. Aslında Hidayet ve takım arkadaşlarının çok önemli bir avantajı vardı. Özellikle kendi evlerindeki ikinci maçta yapılan basit hatalar, kaçan kolay fauller onları çok üzdü. Hidayet’in çok iyi oynadığı karşılaşmalarda, bazı basit hatalar nedeniyle kaybetmeleri beni daha da çok üzdü. Yine de herşey bitmiş değil. Alacakları bir galibiyet yine şampiyonluğu ortaya getirecektir” diye konuştu.

HİDAYET’LE FİNAL OYNAMAYI OK İSTERDİK

Hidayet’le karşılıklı final oynamayı hep hayal ettikleri vurgulayan 2.11′lik dev pivot, “Türk spor tarihinin en büyük olayı olurdu. Çok isterdik, ancak bu sezon benim takımım Utah Jazz için iyi geçmedi. Bireysel olarak ben iyi bir yıl geçirmeme rağmen, takımdaki sakatlıklar bizi çok zorladı. Neticede ligi iyi bir yerde bitiremedik ve Play-Off 1. Turu’nda Lakers gibi güçlü bir rakiple eşleştik. Benim de sakatlığım nedeniyle tam kapasiteyle oynayamadığım seriyi kaybederek elendik. Gelecek sezon, Hidayet’le karşılıklı final oynamayı çok isterim” şeklinde konuştu.
http://sanalgenclik.tk

Okur:Hido Takımı İçin Çok Özel Bir Oyuncu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte size özel Trasfer Balonu
» Değerli Forum Üyelerimiz Forumları Yönetebilmek İçin Gerekli Bilgiler